Портал ESPN склав рейтинг видів спорту на основі їх складності. У число 10 визначають навичок увійшли: витривалість, сила, енергія, швидкість, спритність, гнучкість, нерви, стійкість, координація рук і очей, а також аналітичні здібності.

Конгрес Міжнародної федерації хокею (IIHF) затвердила дати і місця проведення чемпіонатів світу в наступному році, а також олімпійській кваліфікації. Нагадаємо, що багато гравців ХК «Кременчук» є кандидатами в збірні України.

Коментатори і аналітики будуть працювати дистанційно на матчах відновленого сезону НХЛ, повідомляє The Score. Присутність на аренах дозволяється тільки фахівцям, які забезпечують теле- і радіотрансляції матчів Кубка Стенлі.

Рідкісна картка форварда "Едмонтона" Коннора Макдевіда була продана на аукціоні в США за 135 811 доларів. Її власником був вболівальник з Сан-Дієго на ім'я Джон. Він отримає більш 108 000 доларів, так як 20 відсотків від суми угоди дістається аукціонному майданчику.

"Йокеріт" буде змушений взяти до уваги обмеження, введені через пандемію владою Фінляндії. Клуб буде змушений стартувати в новому сезоні КХЛ при частково заповнених трибунах, повідомляє Iltalehti.

Страница 1 из 15