Хокей в Кременчуці хочуть популяризувати

Директор хокейного клубу «Кременчук» Тарас Захарченко подав проєкт до «Громадського бюджету», який має на меті розвиток хокейного майбутнього Кременчука.

Кошти в розмірі 369 050 грн планують витратити на закупівлю основних засобів та матеріалів.

- Реалізація проекту надасть можливість юним спорсменам КДЮСШ «Авангард» повноцінно тренуватися та достойно представляти Кременчук та Україну в цілому. Також популяризувати хокей з шайбою і залучати все більше дітей та підлітків до занять спортом. Заняття проходитимуть на базі спортивного залу Ліцею №30 та СК «Айсберг», - йдеться в проєкті.

Хокей швидко розвивається, юні спортсмени мають великі досягнення, але спортивні приміщення, які знаходяться при школах та на льоду, не дозволяють проводити повноцінні спортивні заняття та змагання. Забезпеченість наявних спортивних залів та льодової арени спортивним інвентарем та спеціальними тренажерами для різних вікових груп залишається вкрай недостатньою. Саме за допомогою «Громадського бюджету» хокеїсти хочуть поліпшити умови для тренувань юних спортсменів. Голосування за самі проєкти «Громадського бюджету» розпочнеться 7 листопада.

www.telegraf.in.ua