У Дружківці відбулося «Тренування із зіркою»

Наставниками стали Олексій Житник, Олександр Побєдоносцев і гравці ХК «Донбас»

 

Сьогодні, 3 грудня, на ЛА «Альтаїр» в Дружківці Українська хокейна ліга, ТМ «Parimatch», ХК «Донбас» та НОК Донецької області провели для вболівальників, представників ЗМІ та блогерів традиційний захід «Тренування із зіркою». Тренування також відбулася за підтримки TwoL.

У ролі наставників виступили: олімпійський чемпіон, який зіграв понад 1100 матчів в НХЛ, вихованець київського «Сокола» - Олексій Житник і чотириразовий чемпіон України, капітан національної збірної, спортивний директор УХЛ - Олександр Побєдоносцев. Компанію їм склали гравці основного складу ХК «Донбас» - Андрій Григор'єв, Олександр Качула і Денис Мостовий.

У цьому сезоні організатори розширили формат тренування - всі учасники поділилися на групи і в чотирьох різних зонах потренували силу кидка, точність удару, майстерність володіння шайбою, а також спробували себе в пробитті булліта.

Спортивний директор УХЛ Олександр Побєдоносцев розповів про важливість проведення таких заходів:

- Ми дуже раді провести першу в цьому сезоні «Тренування із зіркою» саме в Дружківці і дуже приємно, що сьогодні зібралося так багато любителів хокею.

Тренування пройшло в дуже хорошій атмосфері, всі учасники брали активну участь, виконували всі завдання і сподіваюся, отримали максимум задоволення.

В рамках тренування наставники провели серію льодових майстер-класів, навчили катання на ковзанах і базовим хокейним вправам. Також всі учасники спробували освоїти техніку володіння ключкою і шайбою і потренували точність і силу кидків.

Учасник тренування журналіст Геннадій Чубенко поділився враженнями від заходу:

- Найголовніше - це гарний настрій, і у організаторів вдалося нам його доставити. У будь-якому випадку, привернення уваги до здорового способу життя має стояти на чолі кожного виду спорту в нашій країні. І я дуже радий, що Українська хокейна ліга і ХК «Донбас» звертають на це увагу.

Представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра розповів про традиції проводити «Тренування із зіркою»:

- Торгова марка Parimatch разом з Українською хокейною лігою відкриває сезон проекту «Тренування із зіркою» на майданчику чемпіона України-ХК «Донбас». Цей унікальний проект за три сезони зробив український хокей ближче до вболівальників і медіа.

Український хокей відроджується і розвивається стрімкими темпами. Впевнені, що в цьому сезоні зростання буде ще більш відчутним.

Після закінчення тренування представники ТМ «Parimatch», Української хокейної ліги і ХК «Донбас» відповіли на питання журналістів і нагородили кращих призами.

УХЛ