Хокеїсти КДЮСШ «Авангард» ХК «Кременчук» отримали путівки у національному відборі серед 2005 и 2006 р.н.

Цими вихідними у Харкові Комітет дитячо-юнацького хокею Федерації хокею України провів Національний відбір серед гравців 2005 та 2006 року народження. Після двох днів відбіркових змагань в гала-матчах зіграли три гравці команди Кременчук 2005 і 12 гравців команди Кременчук 2006.

 

У програмі відбору були передбачені модельні тренувальні заняття, сучасне тестування навичок спортсменів, а також стикові поєдинки. В основі відбору - спортивний принцип. На Салтівському льоду зустрілися гравці з Кременчука, Києва, Калуша, Кривого Рогу, Дніпра, Новояворівська та Харкова.

Всього в заявці було 12 хокеїстів з Кременчука. Команду гравців 2005 року представляли гравці Карч Тимофій, Омельчук Іван і Сергієнко Микита, честь команди гравців 2006 року захищали: Олександр Валькун, Дмитро Вусатий, Микита Волобуєв, Ренат Нагнеев, Тимофій Материкин, Дмитро Сапожник, Гнат Сенник, Олександр Древаль та воротар Єгор Каянович.

У фінальних іграх вихованці кременчуцької школи проявили характер, показали високий рівень підготовки, а також отримали путівку в збірні команди для участі в міжнародних змаганнях з хокею з шайбою.

Раніше такий національний відбір Комітет дитячо-юнацького хокею ФХУ провів серед гравців 2008 року народження на базі Льодової арени «Айсберг» в Кременчуці. Come'n'Prove - «Прийди та доведи»: у Кременчуці відбувся національних відбір

Після заходу буде створено сезонний рейтинг спортсменів 2005 і 2006 років народження. Залежно від їх ігрових амплуа, визначено склад команд і найближчий резерв гравців, які будуть запрошені для участі в міжнародних турнірах по завершенні спортивного сезону 2019 - 2020 років.

ТелеграфЪ