З 8 червня гравці НХЛ зможуть проводити групові тренування

Національна хокейна ліга оголосила, що з 8 червня вступає в силу другий етап плану відновлення сезону.

 

Починаючи з понеділка, за умови відповідності ситуації всім вимогам, викладеним в плані, клубам дозволяється відкрити тренувальні центри для того, щоб хокеїсти в індивідуальному порядку могли проводити заняття як на льоду, так і в залі. Гравці можуть тренуватися виключно добровільно і невеликими групами по визначеним розкладом (не більш ніж шість осіб з обмеженою кількістю обслуговуючого персоналу за раз). Протоколом другого етапу плану відновлення сезону передбачено низку заходів зі створення безпечної і контрольованою обстановки, в якій хокеїсти зможуть приступити до роботи над собою. Другий етап не є заміною тренувального табору.

Розпочнуться підготовчі роботи для здійснення другого етапу, що передбачає участь в ньому спортсменів (знайомство з правилами, діагностичне тестування, розклад лікарських обстежень і так далі). НХЛ і профспілка гравців НХЛ продовжують вести переговори про угоду щодо відновлення сезону.

НХЛ поставила регулярний сезон на паузу 12 березня через загроз, пов'язаних з розповсюдженням коронавируса. 26 травня НХЛ оголосила план відновлення сезону, згідно з яким боротьбу за Кубок Стенлі продовжать 24 команди. За 12 учасників подальшої боротьби були визначені в кожній конференції на підставі відсотка набраних очок на цю дату. Для семи команд сезон закінчений, повідомляє офіційний сайт НХЛ