Громадський проект «Хокейне майбутнє Кременчука»

На сайті Громадський бюджет м. Кременчука - Платформа реалізації ідей для покращення твого міста - проходить голосування за громадський проект «Хокейне майбутнє Кременчука». Автор проекту Тарас Захарченко. Бюджет проекту - 369 050 грн.

Проголосувати за «Громадський проект «Хокейне майбутнє Кременчука»

Реалізація проекту наддасть можливість юним спорсменам КДЮСШ "Авангард" повноцінно тренуватися та достойно представляти Кременчук та Україну в цілому. Також популяризувати хокей з шайбою і залучати все більше дітей та підлітків до занять спортом. Заняття проходитимуть на базі спортивного залу Ліцею № 30 та СК "Айсберг".

Метою проекту є покращення умов для занять фізичною культурою і хокеєм з шайбою спортивних залів та льодової арени для дітей та підлітків Кременчука та Кременчуцького району. Залучення дітей та підлітків до занять фізичною культурою та спортом. Підвищення рівня престижу хокейних команд Кременчука під час Міжнародних та Всеукраїнських змагань. Популяризація хокею з шайбою як виду спорту.

Сьогодні, у КДЮСШ «Авангард» у секції хокей з шайбою займаються понад 200 дітей різного віку, від 2005 до 2015 року народження, сформовано 8 команд, які регулярно тренуються і беруть участь у змаганнях. Щоб тренуватися хокеїсти приїжджають з різних районів Кременчука та Кременчуцького району.

Даний вид спорту швидко розвивається, юні спортсмени мають великі досягнення, але спортивні приміщення, які знаходяться при школах та на льоду, не дозволяють проводити повноцінні спортивні заняття та змагання. Забезпеченість наявних спортивних залів та льодової арени спортивним інвентарем та спеціальними тренажерами для різних вікових груп залишається вкрай недостатньою.

Хокейні команди Кременчука представляють місто та Україну на різного рівня змаганнях: Міжнародних турнірах, Всеукраїнських турнірах, Української Молодіжної Хокейної Ліги, Придніпровської Хокейної Ліги тощо. Престиж команди має велике значення. Це зміцнення авторитету країни як вдома так і на міжнародній арені. Це маркер упізнавання Кременчуцьких спортсменів. Проблема полягає у тому, що немає окремого фінансування для пошиття однакового одягу спортсменам.

Реалізація проекту наддасть можливість дітям та молоді повноцінно тренуватися, займатися спортом, покращувати своє здоров’я, підвищувати рівень фізичної культури, готуватися до змагань, як всеукраїнських так і міжнародних та достойно представляти Кременчук та Україну в цілому. Також популяризувати хокей з шайбою і залучати все більше дітей та підлітків до занять спортом.

Громадський бюджет м. Кременчука – це інструмент прямої демократії, за допомогою якого жителі Кременчука беруть участь у прийнятті рішень щодо розподілу частини коштів міського бюджету. У 2019 році ця сума складає 10,0 млн. грн. Шановні мешканці Кременчука! Будь ласка, подавайте проектні пропозиції і голосуйте за цікаві пропозиції інших авторів. Проекти, які отримають найбільшу кількість голосів жителів Кременчука, будуть реалізовані за кошти Громадського бюджету Кременчука у наступному році.

Ознайомитися більш детально з Громадський проект «Хокейне майбутнє Кременчука»