«Даллас» – перший фіналіст Кубку Стенлі (відео)

На стадіоні «Роджерс Плейс» у Едмонтоні відбувся п'ятий матч фінальної серії Західної конференції Національної хокейної ліги між «Вегас Голден Найтс» і «Даллас Старз». Зустріч завершилася перемогою «Далласа» в овертаймі з рахунком 3:2. Підопічні Ріка Боунесс завершили серію з рахунком 4-1 і першими пробилися до фіналу Кубка Стенлі.

Дивовижний факт цієї серії полягає в підсумковій різниці шайб. «Даллас» пройшов «Вегас», закинувши в п'ятиматчеву серії всього на одну шайбу більше. Підопічні Боунесс здобули чотири перемоги з мінімальною різницею, тоді як «Вегас» виграв другий матч серії з рахунком 3:0.

Другим фіналістом стане переможець в парі "Тампа" - "Айлендерс", де перша команда попереду в серії 3-1.

Нагадаємо, що «Даллас» в сезоні-1998/99 був найкращим в регулярному чемпіонаті, а в плей-офф, обігравши «Сент-Луїс», «Колорадо» і в фіналі «Баффало», завоювали свій перший Кубок Стенлі. Вирішальним став шостий матч фіналу, в третьому овер-таймі якого Бретт Халл закинув переможну шайбу у ворота Домініка Гашека.