«Тампа» - другий фіналіст Кубку Стенлі

На стадіоні «Роджерс Плейс» у Едмонтоні (Канада) відбувся шостий матч фінальної серії Східної конференції Національної хокейної ліги між «Тампа-Бей Лайтнінг» і «Нью-Йорк Айлендерс». Зустріч завершилася перемогою «Тампи» в овертаймі з рахунком 2:1.

Рахунок на четвертій хвилині відкрили «Айлендерс» - відзначився Девон Тейвз з передач Андерса Лі і Метью Барзан. «Тампа» відігралася через дві хвилини: шайбу закинув Віктор Хедман, а асистував йому Микита Кучеров. Завдяки цьому пасу він вийшов на перше місце в списку кращих бомбардирів поточного плей-офф. Вирішальна шайба на рахунку Ентоні Чіреллі, який забив в овертаймі.

Таким чином, «Тампа» виграла серію з рахунком 4-2 і вийшла у фінал Кубка Стенлі, де зіграє з «Даллас Старз».