У півфіналі МЧС-2021 зіграють Росія - Канада і США - Фінляндія

У заключному чвертьфіналі молодіжного чемпіонату 2021 року по хокею збірна США обіграла команду Словаччини (5:2). Після завершення цього матчу визначилися півфінальні пари МЧС-2021: американська збірна зіграє з командою Фінляндії, а збірна Росії зустрінеться з командою Канади. Матчі покаже XSPORT.

Півфінали МЧС-2021.

Росія - Канада 5 січня о 01:00.

США - Фінляндія 5 січня о 4:30.

Нагадаємо, що в Канаді молодіжний чемпіонат світу - 2021 розпочався 25 грудня і завершиться 6 січня. Всі матчі приймає Едмонтон.

У чвертьфінальному раунді збірна Росії у запеклій боротьбі впоралася з командою Німеччини (2:1), фіни відігралися з 0:2 і вирвали перемогу у збірної Швеції (3:2), закинувши переможну шайбу за 25 секунд до завершення третього періоду. У свою чергу канадці впевнено обіграли команду Чехії (3:0).