У фіналі МЧМ-2021 зіграють збірні США і Канади, а Росія і Фінляндія поборються за бронзу (відео)

Збірна США перемогла команду Фінляндії з рахунком 4:3 в півфіналі молодіжного чемпіонату світу 2021 року. Гра пройшла в канадському Едмонтоні.

Американці взяли реванш у Фінляндії за дві поспіль поразки на останніх чемпіонатах світу. Вирішальну шайбу команда США закинула в кінці третього періоду. Відпрацювавши в своїй зоні, Туркотт і Калиев знайшли сили на відповідь в чужу зону і організували переможний гол - уродженець Ташкента всадив шайбу під перекладину після пасу з кута.

Таким чином, у фіналі світової першості американська збірна зустрінеться у фіналі з господарями турніру канадцями. Канада в четвертий раз за останні п'ять років зіграє в фіналі МЧС.

Раніше збірна Росії програла команді Канади 0:5 в півфіналі молодіжного чемпіонату світу з хокею. Канадці вирішили наперед результат зустрічі ще в першому періоді, коли закинули тричі.

Росіяни поборються за бронзу зі збірною Фінляндії.