США обіграла Канаду і виграла молодіжний чемпіонат світу 2021 року (відео)

Збірна США всуху 2:0 перемогла Канаду у фіналі МЧС-2021 і в п'ятий раз у своїй історії виграла молодіжну світову першість.

У першому періоді суперники по черзі володіли ініціативою. Активніше почали американці, але потім досить тривалий ігровий відрізок атакували канадці. Збірна США завдяки своїй самовіддачі і надійній грі воротаря Спенсера Найта вистояла, а потім відкрила рахунок.

Автором голу став Алекс Туркот, який вдало підставив ключку під кидок партнера від синьої лінії. Голкіпер канадців Девон Левай нічим не міг допомогти своїй команді. Збірна Канади вперше на МЧМ-2021 пропустила граючи в повному складі!

У другому періоді американці відразу ж пішли в атаку і це принесло їм результат вже на 32-й секунді після відновлення гри. Своє слово знову сказало перша ланка збірної США. Артур Калиев кинув по воротах і шайба після зустрічі з бортом опинилася у найкращого бомбардира американців Тревора Зеграса. Ліва втратив шайбу з виду і дивився в протилежну сторону. Це і допомогло Зеграсу без проблем розібратися в ситуації - 2:0 на користь команди США.

У третьому періоді рахунок не змінився. Канада не змогла захистити свій титул, в третій раз в історії програвши американцям домашній фінал молодіжного чемпіонату світу.

Тревор Зеграс став MVP турніру в Едмонтоні. Канадця Девона Ліва визнали найкращим воротарем МЧМ-2021. Фінна Топі Ніемелу назвали найкращим захисником чемпіонату, а німця Тіма Штюцле - нападником.

У матчі за 3-е місце на молодіжному чемпіонаті світу в канадському Едмонтоні Фінляндія в третьому періоді дотиснула Росію 4:1 і завоювала бронзові медалі. Росіяни вперше з 2018-го року залишилися без нагород МЧМ, повідомляє сайт XSPORT.