Взавтра стартує чемпіонат НХЛ!

У першій грі чемпіонату НХЛ нового сезону 13 січня "Філадельфія" прийме "Піттсбург" (за київським часом 14 січня о 00:30).

 

Чемпіонат почнеться в середу, 13 січня, п'ятьма матчами: "Філадельфія" - "Піттсбург", "Торонто" - "Монреаль", "Тампа-Бей" - "Чикаго", "Едмонтон" - "Ванкувер" і "Колорадо" - " Сент-Луїс ".

Розклад матчів регулярного чемпіонату НХЛ

У регулярному сезоні відбудеться 868 матчів - по 56 на команду. Чемпіонат закінчиться в суботу, 8 травня, коли на лід вийдуть 30 команд з 31.

Кожна команда в Східному, Центральному і Західному дивізіонах зіграє з кожним суперником по дивізіону вісім разів, в той час як команди Центрального дивізіону зіграють один з одним по дев'ять або 10 разів.

Чотири найкращі команди кожного дивізіону вийдуть в плей-офф Кубка Стенлі, де перші два раунди також пройдуть всередині дивізіонів (перше місце проти четвертого, друге проти третього). Чотири найкращі команди вийдуть в півфінальний раунд, де будуть посіяні виходячи з числа набраних очок в регулярному сезоні. Команда з першим посівом зіграє з четвертою, другим - з третьої.

Нагадаємо, що у всьому світі в сезоні 2019/20 після перерви з-за пандемії були дограні три чемпіонати - НХЛ, Італії та УХЛ Паріматч, де в захоплюючих фінальних серіях Кубок Стенлі виграла "Тампа Бей", а чемпіоном України став ХК "Кременчук".