Все готово до матчів НХЛ на озері Тахо

Ще зовсім недавно це здавалося екстравагантної ідеєю, але сьогодні все вже готово до проведення двох матчів регулярного чемпіонату НХЛ на озері Тахо.

 

Одне з наймальовничіших місць в Америці, яке знаходиться на кордоні між Каліфорнією і Невадой (озеро розташоване на північний схід від Сан-Франциско), побачить два поєдинки між клубами "Колорадо" і "Вегаса", а також "Філадельфії" і "Бостона".

НХЛ далеко не перший рік проводить поєдинки під відкритим небом. Стала зовсім традиційним і невід'ємним атрибутом Нового року "Зимова класика", з успіхом проводяться ігри Heritage Classic. В умовах глобальної пандемії НХЛ довелося відмовитися від обох цих проектів у 2021 році, зате це дозволило реалізувати давню ідею ліги з проведенням матчем на озері.

В середині грудня НХЛ відправила сім своїх співробітників на розвідувальний тур біля озера Тахо. У їх числі був і Стів Мейер, який є старшим контент-офіцером ліги і займається організацією всіх знакових заходів НХЛ.

"Ми закохалися в це місце з першого погляду, - заявив NHL.com Мейер. - Ми вийшли з машин там, де зараз стоїть каток, озирнулися навколо і сказали один одному: "У нас все вийде. Ми зробимо це тут".

Незважаючи на очевидні виклики - одна справа провести матч на стадіоні з існуючою інфраструктурою і зовсім інше в умовах дикої природи - НХЛ готова до приїзду клубів і тренувань, які відбудуться вже в п'ятницю. Хокейна коробка була побудована на поле для гольфу. Вже до початку тижня товщина льоду на ній становила два з половиною сантиметри, а до початку матчів товщина виросте до шести сантиметрів. На лід вже нанесена розмітка і логотипи.

Поруч з катком будуть розміщені приміщення для роздягалень і технічних служб. Не буде тільки душових - гравцям НХЛ доведеться, як в дитинстві, чекати приходу додому (в їхньому випадку - в готель), щоб привести себе в порядок після гри.

Взагалі у цього вікенду на озері Тахо однозначно буде якесь настрій повернення в дитинство. Поза всякими сумнівами, для гравців це буде найбільш наближений досвід до дитячих баталій на замерзлих ставках або дворових хокейних коробках, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

У суботу на озері Тахо відбудеться поєдинок між "Колорадо" і "Вегасом", а в неділю "Філадельфія" - "Бостон".

Foto NHL.com

#Тахо