«Дніпро» і «Краматорськ» зіграли найдовший матч в історії УХЛ (відео)

Друга зустріч чвертьфінальної серії плей-офф УХЛ Паріматч між «Дніпром» та «Краматорському», яка відбулася 25 березня, стала найдовшою грою в історії чемпіонатів Української хокейної ліги.

Згідно з регламентом, додатковий 20-хвилинний період призначається в разі, якщо в матчі Другого етапу чемпіонату основний час завершився внічию. У поєдинку в Херсоні команди провели фактично 3 додаткових періоду, а це більше 112 хвилин чистого ігрового часу. Таким чином, ця зустріч стала найдовшою в історії чемпіонатів УХЛ Паріматч.

Цікаво, що попередній рекорд також належить «Дніпру» - в осінньому півфіналі херсонці провели більше 93 хвилин на льоду в поєдинку проти «Донбасу».

Всього за 5 сезонів відбулося 6 матчів, в яких команди зіграли більше 65 хвилин чистого ігрового часу:

09.03.2018 «Білий Барс» - «Кременчук» (1:2 ОТ), 65:20

13.03.2019 «Кременчук» - «Дніпро» (3:2 ОТ), 66:03

28.09.2020 «Дніпро» - «Донбас» (2:3 ОТ), 68:56

28.03.2017 «Кременчук» - «Донбас» (4:3 ОТ), 72:18

29.09.2020 «Дніпро» - «Донбас» (3:2 ОТ), 93:43

25.03.2021 «Дніпро» - «Краматорськ» (2:1 ОТ), 112: 09

Таким чином, шайба форварда «Дніпра» Рузаля Галеева стала найпізнішою в чемпіонатах УХЛ.

Нагадаємо, що після цього матчу рахунок в серії «Дніпра» і «Краматорська» став рівним – 1-1. Третій вирішальний поєдинок у чвертьфінальній серії плей-оф УХЛ Паріматч між «Краматорському» і «Дніпром» відбудеться 27 березня о 14:00 на домашній арені краматорського клубу. Пряма трансляція зустрічі буде доступна на сайтах УХЛ і XSPORT.ua. Сьогодні о 19:30 відбудеться третя гра між «Соколом» та «Маріуполем».

У разі перемоги киян, саме вони стануть суперником кременчужан по півфіналу. Якщо виграють «чайки» то суперником «містян» стане переможець пари «Краматорськ» - «Дніпро».