Максим Слиш: «Буду вболівати за «Кременчук», щоб вийшов до фіналу та знову став чемпіоном»

Екс-капітан «Кременчука» Максим Слиш поділився своїми враженнями про хід регулярного чемпіонату УХЛ Паріматч та дав свій прогноз на півфінальні матчі плей-оф. Нагадаємо, що форвард в сезоні-2016/17 захищав кольори ХК «Кременчук», з яким став срібним призером чемпіонату України. У 49 матчах за «містян» він набрав 60 (17+43) балів.

 

- Ви раніше виступали за ХК «Кременчук», стежили за виступами команди в цьому сезоні?

- Ігри дивився по можливості - особливо, коли «Кременчук» грав з «Донбасом» у фіналі. Особисто для мене, стало набагато цікавіше матчі дивитися в цьому сезоні. Зараз в «Соколі» став головним тренером Олег Шафаренко, а «Дніпро» тренує Олег Тимченко - з ними я пограв колись разом. Тому стежу за цими командами. Плюс, звичайно ж, за «Кременчук» дивлюся обов'язково. Іноді зідзвонюємося з головним тренером, розмовляємо.

- Що Олег Шафаренко, що Олег Тимченко дебютували в цьому сезоні в ролі головних тренерів. Як їх роботу можете оцінити?

- Обом Олегам відразу побажав удачі, коли з ними розмовляв. Звичайно, хочеться, щоб у них все виходило. Дивився навіть гри «Соколу» з «Дніпром». Мені сподобалося, що багато молоді грає в «Соколі» - їм довіряють і вони виправдовують довіру. У Олега Тимченко команда, звичайно, досвідченіша ненабагато. Але він тільки недавно став тренером і тому тільки зараз швидше за все почав прищеплювати команді свій хокей.

З приводу «Кременчука» скажу, що там склад повністю зберігся, тому головному тренеру в цьому плані легше трохи. А так, звичайно ж, буду вболівати за них, щоб вони вийшли у фінал і знову стали чемпіонами.

- Якщо говорити про пару «Донбас» - «Дніпро», то хто в цій парі відбуватиметься надалі?

- Хотілося б, щоб «Дніпро» дав бій, але все ж «Донбас» трохи сильніше.

- Давайте поговоримо про ще один новачка УХЛ – ХК «Краматорськ». Як можете оцінити гру цього клубу в сезоні 2020/21?

- Колись я грав під керівництвом нинішнього головного тренера «Краматорська» Павла Мікульчик. Склад у них був трохи слабший, але видно, що вони з усіма показували гарний хокей, не розвалювалися. Колись ще з Гринем грали разом у «Молодечно». Він молодець - знаю, що він дуже багато забивав, став справжнім лідером. Так що я дуже радий і за одного, і за другого. Думаю, що якби у них були такі ж умови, як і в інших командах, то вони могли б ще вище піднятися.

- Ми з Вами спілкувалися рівно рік назад і також розмовляли про рівень чемпіонату УХЛ Паріматч. З того часу, що змінилося в українському чемпіонаті?

- Видно, що команди в цьому сезоні підрівнялися та чемпіонат набагато став цікавішим, тому що все з усіма чіплялися. Ось той же «Краматорськ», знаю, у всіх очки відбирав по ходу сезону, нікому вони просто так перемоги не віддавали. Той же «Сокіл» завжди давав бій. Ну а «Кременчук», ясна річ, завжди прагне вигравати і йти попереду.

Дуже цікавий був чемпіонат, тому що не завжди навіть можна було вгадати, хто виграє, і спостерігати було дуже цікаво.

- Як гадаєте, хто ж все-таки вийде до фіналу?

- Я думаю, що в фіналі знову зустрінуться «Донбас» та «Кременчук». Тому що на даний момент вони трохи сильніше. Ці клуби все-таки не перший рік створені і колективи більш зіграні. Але молодим тренерам, своїм друзям, хочу побажати, звичайно ж, успіхів. Але вболівати буду за «Кременчук».

У будь-якому випадку всім своїм знайомим з чемпіонату УХЛ Паріматч, з якими я перетинався по ходу своєї кар'єри, хочу побажати успіхів та перемог. Звичайно, хотілося, щоб всі матчі проходили при повних трибунах, адже це плей-оф. Тому фанатам бажаю скоріше повернутися на трибуни, та де ще є можливість вболівати за свої клуби наживо - приходьте і підтримуйте свої команди.

Нагадаємо, що сьогодні, 31 березня о 18:00, на арені «Айсберг» в Кременчуці розпочнеться півфінал між чемпіоном України «Кременчук» та легендарним київським «Соколом»!

За матеріалом УХЛ