Сенсації продовжуються на ЧС-2021: Казахстан обіграв Німеччину, Велика Британія сильніша за Білорусь (відео)

Збірна Німеччини програла 2:3 команді Казахстану в матчі групового етапу ЧС-2021. Це перша поразка для німців на турнірі. Казахстанці с 7 очками піднялися на четверту строчку в групі В, яку з 9 балами очолюють німці.

На чемпіонаті світу в Ризі на груповому етапі збірна Великобританії виграла в основний час у команди Білорусі. Британці в перших двох періодах показали хорошу реалізацію своїх моментів і перед останній двадцятихвилинці лідирували 4:1.У третьому періоді Платт і Прінс скоротили відставання до мінімуму, але як білоруси не старалися, зрівняти рахунок їм не вдалося.

Великобританія і Білорусь після чотирьох турів мають по 4 очки і є сусідами в нижній половині турнірної таблиці – британці на п’ятому місці, білоруси на шостому. Після цього турнірну таблицю групи А замикають збірні Швеції та Чехії, які до початку турніру вважалися одними з головних фаворитів.