Хокей 3х3 може бути включений до програми Олімпіади-2030

Коннор МакДевід, Мітч Марнер і Натан МакКіннон проти Остона Метьюза, Джека Айшела і Патріка Кейна в хокеї 3х3 за золото Олімпіади. Ви можете собі це уявити?

Президент Міжнародної федерації хокею (ІІХФ) Люк Тардіф подивився на успіх літніх Іграх у регбі-7, пляжному волейболі та баскетболі 3х3 і замислився, чому б не ми? Пропозиція Тардіфа зацікавила Міжнародний олімпійський комітет, який розглядає можливість додавання на світову сцену турніру 3 на 3 з хокею. Формат все ще знаходиться в стадії розробки.

 «Ми дійсно віримо в це», — сказав Тардіф на конференції PrimeTime Sports Management Conference в канадському Торонто. - «Я вважаю, що важливо запровадити новий формат. Діти краще гратимуть двічі в одну годинну, ніж дві з половиною години. Тому ми повинні спробувати запровадити новий формат».

ІІХФ провів виставковий тест-драйв серед юнаків з хокею 3х3 на Зимових Юнацьких Олімпійських іграх 2020 року в Лозанні та дасть офіційне випробування на Юнацьких іграх 2024 року в Гагвоні.

ІІХФ та МОК сподіваються подвоїти хокей у 2030 році. «Буде більше олімпійських медалей для хокею. Це непогано» - цитує Тардіфа SportsNet.

Додамо, що український Львів серед претендентів на заявку проведення Олімпіади-2030, але фахівці скептично ставляться до цього з-за інфраструктури зимових видів спорту в країні.

Нагадаємо, що у класичному хокеї в чемпіонаті України – УХЛ на кременчуцькій арені «Айсберг» сьогодні, 19 листопада о 18:30, відбудеться дуже цікавий матч, де зійдуться володарі золотих нагород останніх двох років – «Кременчук» (чемпіон 2020) прийматиме «Донбас» (2021).

За матеріалом SportsNet, фото Mark Blinch/Getty