До чемпіонату світу-2022 збірна України Ю-20 зіграє контрольні матчі з Угорщиною та Італією

Головний тренер збірної України Ю-20 Олександр Бобкін розповів про плани команди перед Чемпіонатом світу-2022. Нагадаємо, що на останньому тренувальному зборі «молодіжки» були нападник ХК «Кременчук» Гліб Варава та захисник МХК «Кременчук» Расім Абдулаєв.

«- 1 грудня збираємося на збір у Броварах. Проведемо там три мікроцикли. Кожен з них буде завершуватися максимальними навантаженнями. 6 грудня доїдуть повністю всі ті гравці, яких розраховуємо включити в заявку на чемпіонат світу. Це хокеїсти, які виступають у Північній Америці чи Європі. 8 грудня вирушаємо до Будапешта. Наступного дня ввечері зіграємо товариський поєдинок з ровесниками з Угорщини. 10 грудня зустрінемося з італійцями. Дуже радий такому виборові суперників, бо це суперники з різними школами. Після другого матчу перебираємося у Відень, а з Відня 11 грудня — в Таллінн, де вже наступного дня зіграємо стартовий матч чемпіонату світу», - цитує Бобкіна сайт ФХУ.

З 12 по 18 грудня 2021 року молодіжна збірна України зіграє на Чемпіонаті Світу 2022 року (І дивізіон, група В) в естонському Таллінні, де серед кандидатів на поїздку в складі команди U-20 є гравці ХК «Кременчук».

Суперниками української молодіжки на арені «Тондираба» (7700) у Таллінні будуть команди Словенії, Франції, Польщі, Естонії та Японії.