Швейцарія, Казахстан, Великобританія і Норвегія зацікавлені в проведенні ЧС-2026

Швейцарія повинна була прийняти чемпіонат світу цього року, але турнір був скасований через коронавируса. У неділю президент Федерації хокею Німеччини, член ради Міжнародної федерації хокею Франц Райндль повідомив, що Швейцарія, Казахстан, Великобританія і Норвегія зацікавлені в проведенні турніру. Пізніше генсек Казахстанської федерації хокею підтвердив наміри країни прийняти світову першість. Місця проведення турнірів до 2025 року вже визначені.

- Що стосується чемпіонату світу-2026 Казахстані, чому ні? Але Швейцарія матиме невелику перевагу. Вона приблизно кожні 10 років проводить турнір. Але це хороша ідея - провести турнір в Казахстані, так як уряд підтримує там хокей, Казахстан проводив зимову Універсіаду, має відмінні арени в Нур-Султана і Алмати, це хокейна велика країна з відмінними вболівальниками.

Поки зарано говорити, чи будемо ми обговорювати в наступному році на конгресі проведення чемпіонату світу 2026 року нам треба обговорити проведення турнірів до цього, - сказав президент ІІХФ Рене Фазель.

Чемпіонат світу в 2021 році повинен пройти в Мінську і Ризі, у 2022-му - в Гельсінкі і Тампере (Фінляндія), в 2023-м - в Санкт-Петербурзі, в 2024-м - в чеських Празі і Остраві, в 2025-м - в Швеції і Данії (міста поки не визначені), повыдомляэ сайт УХЛ.