Конгрес IIHF затвердив дати і місця проведення чемпіонатів світу-2021

Конгрес Міжнародної федерації хокею (IIHF) затвердила дати і місця проведення чемпіонатів світу в наступному році, а також олімпійській кваліфікації. Нагадаємо, що багато гравців ХК «Кременчук» є кандидатами в збірні України.

 

Національна збірна України в 2021 році зіграє на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB, який пройде в польському Катовіце, де повинен був відбутися і в 2020 році. Терміни проведення - 25 квітня - 1 травня 2021 року.

Збірна України U-20 зіграє на молодіжному чемпіонаті світу в кінці грудня, який пройде в столиці Естонії Таллінні. На відміну від дорослої команди, молодіжка грала в минулому сезоні на світовій першості, яке приймав Київ, і завоювала бронзу. Новий чемпіонат у Дивізіоні IB традиційно пройде в грудні.

Юніорська збірна України (U-18) чемпіонат світу в Дивізіоні IB зіграє в італійському Азьяго, де він повинен був пройти в 2020 році.

Жіноча збірна України, яка також встигла в лютому 2020 року зіграти на чемпіонаті світу в Дивізіоні IIB в Ісландії, але не змогла зберегти в ньому прописку, нову світову першість проведе в Дивізіоні III, яке відбудеться в литовському Каунасі.

Чемпіонат світу-2021 з хокею в елітному дивізіоні пройде в Мінську і Ризі. Терміни турніру кілька зрушені - він пройде з 21 травня по 6 червня. Повний розклад матчів буде представлено пізніше.

Фінал олімпійської кваліфікації, який повинен був пройти в кінці серпня 2020 року, перенесений рівно на рік і відбудеться 26-29 серпня 2021 року в Латвії, Норвегії та Словаччини. Жіночий кваліфікаційний турнір також пройде в 2021 році, повідомляє портал XSPORT.

Нагадаємо, що Чемпіонат світу 2020 року мав пройти з 8 по 24 травня 2020 року в одинадцятий раз в Швейцарії, в містах Цюріх і Лозанна. 21 березня 2020 року ІІХФ скасувала турнір через пандемію коронавируса.