Портал Тhe hockey writers назвав Топ-10 найсильніших хокейних ліг світу

Чи замислювалися ви, чи є хокейні ліги, які конкурують з НХЛ з точки зору таланту, глядачів і фанатів?

 

Широко відомо, що гравці з усього світу стікаються в НХЛ, щоб отримати шанс виграти Кубок Стенлі і зіграти на найбільших хокейних стадіях в Північній Америці. Проте, хокей не є явищем, характерним виключно для Північної Америки, так як багато європейських ліг показують, що вони досить вправні в розвитку талановитих хокеїстів, які можуть досягти успіху на будь-якому рівні.

Топ-10 кращих хокейних ліг світу за версією Тhe hockey writers:

10.) OHL

Хокейна ліга Онтаріо має репутацію, так само як QMJHL і WHL, відмінного чемпіонату для розкриття таланту, який істотно впливає на рівень НХЛ. Такі гравці, як Боббі Орр, Уейн Гретцькі, Ерік Ліндрос і Джон Таварес, всі грали в ОХЛ і залишили свій слід в НХЛ.

9.) NCAAВ

Протягом минулого десятиліття хокей ліга NCAAВ стала головним шляхом розвитку для гравців, щоб перейти в НХЛ. Рекордні 314 хокеїстів NCAAВ грали в НХЛ в 2016-17, склавши 32% ліги.

8.) AHL

Американська хокейна ліга часто розглядається як остання зупинка для хокеїстів перед викликом в НХЛ. Через АХЛ також проходять не тільки гравці. Багато тренерів перед НХЛ зупиняються в АХЛ, щоб відточити свою майстерність. Кожна команда НХЛ підтримувала зв'язок з командою АХЛ.

7.) DEL (Німеччина)

Срібна медаль німецької збірної на Олімпійських іграх 2018 року засвідчила, що, в Німеччині росте сильна ліга, здатна конкурувати з кращими в світі. Німець Леон Драйзайтль став найкращим бомбардиром останнього регулярного сезону в НХЛ.

6.) NLA (Швейцарія)

Швейцарська ліга A (NLA) є вищою ланкою дворівневої швейцарської хокейної ліги, а інша - Національна ліга B. NLA показала найкращі показники відвідуваності для європейських хокейних клубів в 2016-17 рр. В НХЛ грає більше 10 швейцарців.

5.) Tipsport Extraliga (Чехія)

Чеська ліга є однією з найбільш конкурентоспроможних професійних хокейних ліг в Європі і в даний час оцінюється IIHF як третя найсильніша хокейна ліга в Європі. Гравці з Чехії щороку потрапляють в НХЛ, і багато хто з цих гравців потрапляли туди саме з Чеської Екстраліги. В даний час в Національній хокейній лізі налічується понад 50 чехів.

4.) SM-liiga (Фінляндія)

Вища професійна хокейна ліга Фінляндії розглядається ІІХФ як друга найсильніша ліга в усій Європі. Популярність хокею в Фінляндії злетіла, як і успіх країни на міжнародному рівні. Зараз в НХЛ грає більше 30 фінів.

3.) Elitserien (Шведська елітна ліга «SEL»)

Збірна Швеції досягла величезного успіху в хокеї на міжнародному рівні, завоювавши золото на Чемпіонатах світу 2017 і 2018 роках. Не дивно, що шведи стали домінуючим ім'ям в світі і найпопулярніші серед європейських гравців в НХЛ (більше 80).

2.) Континентальна хокейна ліга (КХЛ)

Вважається № 2 професійної хокейної лігою в світі, а КХЛ вважається найсильнішою хокейною лігою у всій Європі.

1.) NHL (НХЛ)

Більшість професійних хокеїстів вважають НХЛ останньої і найважливішою зупинкою в своїй кар'єрі. Вигідні контракти і можливість виграти головний приз хокею, Кубок Стенлі, є одними з факторів, що спонукають хокеїстів грати в лізі. З 31 командою в НХЛ грають найкращі таланти з усього світу. З недавнім успішним розширенням в Лас-Вегас і 32-ю командою, очікуваної в Сіетлі, НХЛ не тільки зростає, а й знаходить нові ринки в Північній Америці, спрагливих до хокею.

За матеріалом Тhe hockey writers