Перевірка на коронавірус в НХЛ займає не більше п'яти хвилин

Вся процедура перевірки на COVID-19 в Едмонтоні займає не більше п'яти хвилин. Після неї гравці вільні займатися чим завгодно в зоні безпеки. У середу мазок брали з горла, в четвер братимуть з носа.

 

"Все дуже добре організовано, дуже зручно, - сказав в телефонному інтерв'ю нападник "Койотіз" Дерек Степан після тестування в середу. - Проб треба брати багато, але зробити це дуже просто. Здорово! ...Ніяких клопотів. Просто обставини такі".

Точно так же організована ця процедура в Торонто, де 12 команд Східної конференції зібралися для проведення (починаючи з суботи) матчів кваліфікації Кубка Стенлі. Щоденне тестування стало одним з ключових моментів в забезпеченні безпеки гравців, тренерів, співробітників команд напередодні продовження сезону і перетворилося в рутину за чотири дні з моменту прильоту команд.

В Едмонтоні, де розташована зона безпеки 12 команд Західної конференції, щодня беруть аналізи у 900 осіб, не тільки у команд, а й у співробітників ліги, працівників готелів і охоронців. У середу на арені Rogers Place відбулися три контрольні матчі, що означає, що аналізи брали ще у 700 осіб які, які обслуговують матчі, в тому числі прибирають клубні ложі.

"Все залежить від кількості подій протягом дня, - говорить радник НХЛ Джеймі Хекер, керівний тестуванням на коронавірус в Едмонтоні. - Все постійно змінюється. Якщо кількість команд зменшується, то і роботи стає менше", повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Фото NHL.com