Сьогодні, 1 серпня, стартує плей-оф НХЛ

1 серпня в канадських містах Торонто і Едмонтоні стартує довгоочікуваний плей-оф Національної хокейної ліги (НХЛ). За Кубок Стенлі посперечаються 24 команди.

 

Розклад ігор

Поновлення сезону НХЛ цілком може вважатися дивом на льоду. По-перше, ніколи раніше в головній заокеанської лізі не грали так пізно влітку. По-друге, на шляху до рестарту керівництву ліги довелося витримати прес громадської думки. Ось чому при реалізації амбітного проекту відновлення сезону першорядну увагу було приділено саме забезпеченню безпеки. Відповідні заходи прописані в протоколах рестарту, які вражають своєю скрупульозністю. По максимуму були скорочені клубні делегації. Кожна команда мала право привезти не більше 52 осіб, в тому числі персонал і керівництво клубу. Безпосередньо до складу було дозволено включити 31 хокеїста.

Регулярний чемпіонат НХЛ 2019/20 за участю 31 команди (24 - США, 7 - Канада) був перерваний 12 березня, коли клуби провели від 68 до 71 матчу з 82 запланованих. Під час паузи було прийнято рішення про літній рестарт. Відповідно до класифікації (по відсотку набраних очок) в Західній (15 клубів) і Східної (16) конференціях по 4 кращих учасника безпосередньо допущені в 1/8 фіналу Кубка Стенлі. Це чинний володар трофея "Сент-Луїс", "Колорадо", "Вегас", "Даллас"; "Бостон", "Тампа-Бей", "Вашингтон", "Філадельфія".

Команди, що зайняли в недограної "регулярці" місця з 5-го по 12-е в конференціях, на усіченої стадії 1/16 фіналу ( "кваліфікація") змагатимуться в серіях до трьох перемог. Наводимо склад пар стартового раунду плей-офф (1-9 серпня). "Захід": (5) "Едмонтон" - (12) "Чикаго", (6) "Нешвілл" - (11) "Арізона", (7) "Ванкувер" - (10) "Міннесота", (8) " Калгарі "- (9)" Вінніпег ". "Схід": (5) "Піттсбург" - (12) "Монреаль", (6) "Кароліна" - (11) "Нью-Йорк Рейнджерс", (7) "Нью-Йорк Айлендерс" - (10) "Флорида ", (8)" Торонто "- (9)" Коламбус ".

Чемпіонати НХЛ та УХЛ-Парі-Матч - лише два чемпіонати, де продовжать сезон. Всі інші чемпіонати у світі зупинили свої ігри через коронавірус, окрім чемпіонату Білорусі, який не зупинявся зовсім.

Нагадаємо, що сезон-2019/20 в плей-офф УХЛ-Парі-Мачт поновиться 1 вересня, коли переможець регулярної першості ХК "Кременчук" прийме вдома "Білий Барс" у першій грі півфіналу до чотирьох перемог. У другому півфіналі зіграть "Донбас" та "Дніпро".