Продовжуючи згадувати найяскравіші моменти сезону 2019/20, прес-служба Української хокейної ліги запропонувала всім уболівальникам освіжити в пам'яті перший зимовий місяць чемпіонату УХЛ-Парі-Матч і вибрати найкрасивішу шайбу грудня.

Сьогодні споркомплекс «Айсберг» було перевірено Комісією виконкому Кременчуцької міської Ради на дотримання та виконання умов необхідних для початку тренувального процесу в новому сезоні.

Хокейний французький інтернет-портал Passionhockey.com за традицією в липні опублікував рейтинг ТОП-250 хокейних клубів Європи за минулий сезон-2019/20. Вперше в історії в список найсильніших під #248 потрапив ХК «Кременчук», який став переможцем регулярного чемпіонату УХЛ-Парі-Матч сезону-2019/20. До цього п'ять років поспіль українські команди не входили до числа найкращих 250.

Кращі бомбардири регулярного чемпіонату УХЛ-Парі-матч сезону-2019-20, форварди ХК «Кременчук» Дмитро Орлов (69 (36 + 33) очок) та Микола Кисельов (63 (34 + 29)), проведуть тренувальний табір в СК «Айсберг " для дітей.

Матеріал XSPORT присвячений 1999 - 2007 рр., коли збірна України відіграла в компанії канадців, росіян, шведів, фінів і чехів на дев'яти світових першостях. Ми зіграли внічию з Росією і США, програвали в одну шайбу грізної Канади з Мартіном Бродо в воротах, а ще - займали дев'яте місце серед найсильніших збірних планети. У ті роки за українську збірну грали головний тренер ХК "Кременчук" Олександр Савицький, дитячі тренери кременчуцьких команд Дмитро Христич та Денис Ісаєнко.

Продовжуючи згадувати найяскравіші моменти сезону 2019/20, прес-служба Української хокейної ліги запропонувала всім уболівальникам освіжити в пам'яті третій місяць чемпіонату УХЛ-Парі-Матч і вибрати найкрасивішу шайбу листопада-2019.

Сторінка 1 із 54