Екс захисник національної збірної Білорусі та «Кременчука», а нині спортивний директор Федерації хокею Білорусі Андрій Башко, поділився своєю думкою щодо чемпіонату УХЛ Паріматч та згадав свої виступи за «містян». Нагадаємо, Андрій Башко в сезоні-2016/17 ставав срібним призером України у складі кременчужан, зігравши 45 матчів, в яких набрав 19 (4+15) очок:

Форвард ХК «Кременчук» Олексій Ворона став гостем програми Експерт-клуб від УХЛ та Parimatch, де поділився своєю думкою про сезон і планами на майбутнє:

9 квітня гравцям, керівництву, тренерському штабу та менеджменту ХК «Кременчук» вручили бронзові медалі чемпіонату УХЛ Паріматч сезону-2020/21. Нагадаємо, кременчужани  фінішували другими в регулярному чемпіонаті та у плей-оф дійшли до півфінальної стадії.

Нападник збірної України та київського «Соколу» Андрій Міхнов розповів про перемогу над «Кременчуком» в півфіналі плей-оф УХЛ Паріматч, зростанні молодих хокеїстів, рівні чемпіонату, а також поділився враженнями від виступу киян в поточному сезоні. Нагадаємо, що Міхнов - єдиний гравець, який грав за національну збірну в Топ-дивізіоні Чемпіонату світу.

Президент київського «Соколу» Олексій Житник в інтерв'ю телеканалу «Київ» поділився своєю думкою від регулярного сезону, розповів про рівень Ліги та півфінальну серію з «Кременчуком»:

8 квітня в Дружківці відбувся п'ятий матч півфінальної серії плей-офф УХЛ Паріматч, в якому «Донбас» обіграв 7:2 «Дніпро» і виграв серію 4-1, ставши другим фіналістом плей-оф. Раніше в фінал вийшов київський «Сокіл», якому у півфінальній серії поступився «Кременчук». Згідно статті 51, пункту 6, Спортивного регламенту УХЛ сезон 2020-2021 «Нагородами для команд, що поступилися у серіях ½ фіналу, є медалі за третє місце». Таким чином «Кременчук» та «Дніпро» стали бронзовими призерами чемпіонату.