Всеволод Толстушко в проекті «День з чемпіоном» від порталу Jetsetter

Захисник «Кременчука» та збірної України Всеволод Толстушко взяв участь в проекті «День з чемпіоном» від порталу Jetsetter і розповів про те, яку роль спорт відіграє в його житті, а також показав, як проходить його день.Jetsetter підглядав за тренуванням хокеїста на льоду, гуляв з ним по місту і ходив на вечірку. Хокеїст живе дуже насиченим життям, але дисципліна і режим є визначальними для його професійної реалізації.

- Розкажіть про свій спортивний шлях і значущі для вас досягнення?

- Мій спортивний шлях почався в 5 років, саме тоді я пішов на хокей. Шлях був досить нелегким, але вельми цікавим і захоплюючим. Займався в дитячій школі «Сокіл-Київ», а потім, в 18 років, потрапив в команду майстрів того ж «Сокола». І можна сказати з того моменту почалася професійна кар'єра, хоча і раніше ми вигравали юніорські чемпіонати в своїх дивізіонах.

Уже в своїй професійній кар'єрі я завоював два чемпіонства України з донецьким «Донбасом» і чемпіонат світу також в своєму дивізіоні вигравали в Хорватії.

- Знаємо, що ви грали в Новій Зеландії. Розкажіть про цей досвід і відмінності хокею там і у нас.

- Так, був у мене досвід гри в новозеландській команді. Загалом дуже цікавий досвід і в самій країні, і в контексті чемпіонату, який суттєво відрізняється від нашого. Більше схожий на північноамериканський стиль гри, тобто він такий силовий, жорсткий, активний. Тому це також дало свої плоди. Нарешті, чим більше досвіду, тим краще.

- Як проходить ваш звичайний день?

- Є два варіанти мого звичного дня - у відпустці і безпосередньо в сезоні. Якщо в сезоні, то це так: сніданок, тренування на льоду, тренування в залі, обід, денний сон, вечірнє тренування на льоду, вечеря і сон. Якщо це відпустка, то до тренувань на льоду додається ще крос фіт, а ще розваги теж.

Словом, спорт є в житті кожен день, але в різних пропорціях.

- Наскільки важливим є режим в життя чемпіона? Скільки разів на тиждень займатися спортом?

Режим - невід'ємна частина в житті кожного спортсмена, втім, як і харчування, і тренувальний процес, і відновлення. Тобто режим має величезне значення, і його слід дотримуватися. Про те, як часто я займаюся спортом, це дуже складне питання. У сезон це може бути до 20 разів на тиждень.

- Талант / бажання / важка праця / фортуна: яке співвідношення у вашій історії успіху?

- Бажання грає дуже важливу роль, особливо - жага перемоги. Та й сама гра затягує. Робота на другому місці, адже, якщо хочеш досягати максимальних результатів, варто добряче попрацювати.

А на третє місце я б поставив талант і удачу, оскільки одного майстерності часом недостатньо. Іноді вдача не на твоєму боці. Мабуть, вони повинні йти пліч-о-пліч.

- Хокей - дуже енерговитратний вид спорту. Розкажіть про систему харчування? Є обмеження обов'язкові продукти?

- Дійсно, це так. Цей вид спорту вимагає використання всіх ресурсів організму.

У нас є своя спортивна дієта: більше вуглеводів, білка і, звичайно, клітковини (овочі, фрукти). Але їжа повинна бути досить легкою, щоб швидко перетравлюється. Наприклад, перед грою це повинно бути щось на зразок макаронів, курячої грудки і яких овочів. Але, що цікаво, в НХЛ цей підхід до харчування вже вважають застарілим, адже до кожного гравця має бути індивідуальний підхід.

- Спорт - це залежність? Можна прокинутися і вирішити, що все, я «зав'язав»?

- Якщо говорити конкретно про хокей, то для мене це дійсно залежність. Не уявляю свого життя без нього. Вважаю, що можна прокинутися і вирішити, що я «зав'язав», тільки якщо будуть важкі наслідки травм і проблем зі здоров'ям.

- Чи є у вас guilty pleasures (улюблена, проте не дуже корисне блюдо / шкідливі звички і т.д.)?

- Обожнюю піцу. І бургери. І стейки. Словом, дуже люблю м'ясо. Загалом мені більше подобається перчене і солоне, ніж солодке. І це також не дуже корисно. З ганебних звичок, то, напевно, якісь є, але виділити щось конкретне не можу. У моєму божевільному графіку на них не вистачає часу.

- Якби не спорт, то що ..?

- Мені дуже подобається професія лікаря. Навіть не скажу зараз, яким саме лікарем я б став, але вважаю цю справу дуже благородною.

А ще я люблю тварин, тому, можливо, зв'язав би своє життя з роботою з ними.- Ваш улюблений формат відпочинку?

- Мені дуже подобається подорожувати, дізнаватися щось нове, дивуватися ... Загалом дивуватися - це круто. Якщо говорити про відпочинок вдома, то після важкого дня люблю розслабитися: випити келих пива, подивитися хороший фільм або серіал.

- Ким з українських спортсменів захоплюєтеся найбільше? Розкажіть про улюблені видаи спорту, крім хокею.

- Юлія Левченко, Дарина Білодід, Олег Верняєв, Василь Ломаченко та Сергій Бабинець - мої улюблені українські спортсмени. Що стосується інших видів спорту, то мене захоплює баскетбол, UFC і американський футбол - все вони досить видовищні.

Джерело: Jetsetter

 

Источник: Jetsetter