«Кременчук» поступився «Донбасу» та перервав переможну серію з восьми ігор

21 листопада 2020 року на арені «Айсберг» чинний чемпіон ХК «Кременчук» поступився у 10 турі УХЛ Паріматч віце-чемпіону ХК «Донбас» та перервав свою переможну серію з восьми ігор. Кременчужани після 10 матчів мають 16 очок та залишилися на другому місці у турнірній таблиці, поступаючись донеччанам 2 бали. На третій сходинці з 14 очками київський «Сокіл», з яким «містяни» і зіграють наступний поєдинок вдома 26 листопада о 18:45.

 

…Першим в рахунку повели господарі майданчика. Не дивлячись на активні дії попереду донецької команди, форвард «містян» Денискін на 4 хвилині відкрив рахунок - 1:0. Вже на 5 хвилині донеччани зрівняли рахунок. Точним кидком відзначився Шишлянніков. Минуло ще три хвилини і вже гості вийшли вперед - Бірюков, з пасу Шишлянникова закинув другу шайбу - 2:1. Після забитого гола у гостей ще був шанс збільшити рахунок, але на 14 хвилині Сигарьов не зміг переграти Новицького на виході. На 19 хвилині «Донбас» все ж закинув третю шайбу - ігровий снаряд опинився перед Монсом, який стоячи біля чужих воріт, спокійно переправив каучуковий снаряд за «стрічку» - 3:1.

Другий період продовжився за таким же сценарієм, що і перший. Але з різницею лише в тому, що була закинута лише одна шайба і тільки в ворота «Кременчука». Гості забили четвертий гол на екваторі матчу. Бірюков з-за воріт віддав пас на Сигарьова і той закинув шайбу - 4:1. Після четвертого голу, тренер кременчужан змінив Новицького на Гордюшина. І вже на 34 хвилині голкіпер «городян» двічі врятував команду від пропущеної шайби, обоє рази в барвистому шпагаті відбив вихід на ворота від Шишлянникова. В кінці періоду у «Кременчука» була можливість скоротити рахунок, але господарі не змогли реалізувати свою більшість. Кілька разів вони були близькі до цього, але двічі виручив кіпер «Донбасу» Андрюхов. В інших випадках шайба летіла мимо воріт. На другу перерву команди йшли з рахунком 4:1 на користь донеччан.

У заключному періоді змінився лише малюнок гри. «Донбас» грав другим номером, даючи можливість господарям майданчика атакувати. Але «містянам» так і не вдалося скоротити відставання у рахунку. А під кінець матчу гості провели швидку контратаку і Туркін з передачі Монса закинув п'яту шайбу, встановивши остаточний рахунок на табло.

Підсумковий рахунок поєдинку 5:1 на користь «Донбасу» і гості знову відірвалися в турнірній таблиці від кременчужан на два очки, продовжуючи займати перше місце.

Фото з гри

«Кременчук» - «Донбас» 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 - Денискін, 3:46; 1:1 - Шишлянніков (Бірюков - Сигарьов), 4:13; 1:2 - Бірюков (Шишлянніков - Сигарьов), 7:12; 1:3 - Монс (Бірюков), 18:20; 1:4 - Сигарьов (Бірюков), 27:56; 1:5 - Туркін (Монс - Казаковцев), 58:26.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк - Григорян, Хрішпенц - Бойових, Грицьких - Толстушко, Яковлєв - Варава; Кисельов (К) - Серанов - Созонов, Савицький - Волков - Пукс (А), Савченко - Гриценко (А) - Ворона, Коробов - Дубінін - Денискін.

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) - Журавльов, Кожевников - Кобелєв, Григор'єв - Кутугін, -; Монс - Туркін (А) - Казаковцев, Шишлянніков - Бірюков - Сигарьов, Мільохін - Буценко - Коренчук (А), Пересунько - Карамнов - Костіков.