Олексій Житник: «Спасибі «Кременчуку» за гру, вийшла дуже цікава серія»

Президент київського «Соколу» Олексій Житник в інтерв'ю телеканалу «Київ» поділився своєю думкою від регулярного сезону, розповів про рівень Ліги та півфінальну серію з «Кременчуком»:

 

- Олексій, чи очікували ви, що «Сокіл» в першому своєму сезоні після відродження дійде до фіналу?

- Команда «Сокіл» була створена в 1963 році, але останні 6-7 років з певних причин її не було, і відродилася тільки в цьому році. Я скажу, що наша команда молода і амбітна. Напевно, ніхто не вірив, що буде такий результат. У чемпіонаті ми зайняли третє місце, до кінця боролися з «Кременчук» за друге. У плей-оф ми вийшли до фіналу, в півфіналі ми обіграли «Кременчук» в серії до чотирьох перемог 4-0. Спасибі «Кременчуку» за таку гру, вийшла дуже цікава серія. Гадаю, що наші хлопці трохи більше хотіли перемогти. Так, у «Кременчука» в команді хлопці трохи досвідченіше, так як вони пограли в різних лігах і на різних рівнях. Серія була важкою, але спасибі хлопцям, що виграли.

- Ви вже обіграли «Кременчук», якщо порівнювати «містян» і «Донбас», як ви думаєте це рівні суперники? Або доведеться все-таки вносити якісь корективи, щоб підлаштуватися під гру донеччан?

- До будь-якого суперника ми готуємося дуже уважно, так як у нас команда молода. У наших хлопців немає такого досвіду, як у хлопців з «Донбасу» або «Кременчука». На даний момент «Кременчук» ще чинний чемпіон країни, а «Донбас» багаторазовий чемпіон. Тому ми будемо готуватися, дивитися за складом, а також тактиці. Будь-яка команда грає по-різному, не можна з будь-яким суперником грати однаково.

Дивіться повне інтерв’ю...