Олексій Ворона: «У нас стало ще більше стимулу, щоб повторити минулорічне досягнення»

Форвард ХК «Кременчук» Олексій Ворона став гостем програми Експерт-клуб від УХЛ та Parimatch, де поділився своєю думкою про сезон і планами на майбутнє:

 

- Сезон був важкий, де два плей-оф зіграти за один календарний сезон було дуже не легко. Можливо особливо в плані емоцій, яких мабуть не вистачило. Але це життя, це хокей - в минулому році стали чемпіонами, а в цьому не вийшли до фіналу.

До сих пір йде аналіз, хочеться знайти правильне розуміння тих помилок і чинників, які нам не дозволили вийти в фінал. У півфіналі «Сокіл» гідно і грамотно зіграв.

- За майже півроку два комплекти нагород - золото і бронза, не так уже й погано. Що після четвертої вирішальної півфінальної гри сказав головний тренер Олександр Савицький?

- Що все-одно всі красені, так як це був важкий сезон. Подякував, і ми потиснули всі один одному руки.

Ми зробили все що могли, а зараз у кожного в голові свій розбір гри, і у відпустці можна буде зрозуміти, що пішло не так.

На врученні бронзових нагород ми все поспілкувалися з керівництвом про сезон. Ми не збираємося на цьому зупинятися і будемо надалі ще більше працювати, так як зараз стало ще більше стимулу, щоб повторити минулорічне досягнення, коли ми стали чемпіонами.

У програмі поділилися своєю думкою про чвертьфінали і півфінали плей-оф також експерти, серед яких - представник Parimatch Вадим Місюра, екс-гравці НХЛ, КХЛ і національної збірної України, учасники Олімпіад і чемпіонатів світу - Сергій Варламов, Олексій Житник та Олександр Побєдоносцев.

Все відео Експерт-клубу