Ілля Сенік: «В УХЛ треба думати» (відео)

У матчі з «Соколом» (2:5) 21-річний форвард Ілля Сенік відзначився першою шайбою після повернення до ХК «Кременчук». Нападник поспілкувався з прес-службою кременчужан:

- Чому на Вашу думку не вдалося добре зіграти в перших двох періодах в останньому матчі з «Соколом»?

- Погано реалізовували свої гольові моменти та припускалися помилок в обороні. Суперник добре цим скористався і повів із відривом у чотири шайби.

- «Кременчук» не опустив руки, намагався врятувати матч і відіграв два голи. Ви закинули свою першу шайбу після повернення, що відчували в цей момент?

- Радість, звичайно, була, але на той момент більше думав, що зможемо повернутися в гру та зрівняємо рахунок. Зробили все, щоб відігратися, але успіх того дня був на боці «Сокола», та добре зіграв у воротах Кубрицький (кременчужани перекидали киян 31:20 – прим.)

- Після продовження кар'єри у Північній Америці та Фінляндії Ви через три сезони повернулися до «Кременчука». Чим відрізняється зараз команда від 2017/18?

- Нині більш досвідчений колектив, у якому грають більш майстерні хокеїсти (середній вік «Кременчука» у 2018 році 20,6; зараз 24,0 роки – прим.).

- А сам чемпіонат УХЛ, якщо порівняти із закордонними лігами?

- Я там грав у молодіжних командах, тож із професійною лігою складно порівнювати.

- А все ж таки?

– Зовсім інший хокей, інші майданчики. Різні стилі гри – там вкинули шайбу та біжи до зони боротися, а тут треба думати. В УХЛ мені подобається більший, сильніший рівень.

- Наступний матч «містяни» зіграють 4 листопада о 18:30 проти «Краматорська», які Ваші очікування?

- Суперник непростий. Ми гратимемо лише на перемогу.

Квитки на матч чемпіонату УХЛ «Кременчук» - «Краматорськ», 4 листопада о 18:30, вже в продажу в касі арени Айсберг (10:00 - 19:00) та на сайті Esport.