Давид Григорян – найкращий захисник 19 туру УХЛ

Після закінчення 19-го туру регулярного чемпіонату Української хокейної ліги УХЛ визначила найкращих гравців минулих 4 матчів змагань.

Найкращим воротарем 19-го туру став голкіпер «Донбасу» Андрій Макаров. У переможному матчі проти «Краматорська» воротар донеччан стримав тиск на свої ворота і залишив їх "сухими" за підсумками 60 хвилин зустрічі, відбивши 27 кидків.

Найкращим захисником туру став гравець «Кременчука» Давид Григорян. Саме 7-й номер кременчужан своїм голом зрівняв рахунок у матчі із «Соколом» у третьому періоді та допоміг виграти своїй команді.

Найкращим нападником 19-го туру став форвард «Білого Барса» Денис Бородай. 17-й номер білоцерківців відзначився вирішальним булітом у матчі проти «Дніпра», подарувавши першу у сезоні перемогу своєму клубу.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 листопада о 18:45, «Кременчук» зіграє у гостях з «Білим Барсом».