Тимур Гриценко: «Не уявляю, як грати без наших уболівальників»

Форвард ХК «Кременчук» Тимур Гриценко поспілкувався з прес-службою кременчуцької команди:

 

- Як у Вас проходить карантин?

- Нудно, адже максимально багато намагаюся перебувати вдома. Зараз, правда, частіше буваю на природі, але дотримуюся правило самоізоляції.

- Як підтримуєте фізичну форму?

- Ходжу, бігаю, роблю різні вправи, але без великих навантажень.

- Як сприйняли новину про карантин?

- Було важко, адже ми дійсно були у відмінній формі і дуже хотіли грати.

- 1 вересня перша зустріч півфіналу з «Білим Барсом». Ваші очікування?

- Напевно, найголовніше, щоб ми змогли повернути ті фізичні кондиції, які були у нас в березні. Це буде зробити непросто, але ми будемо намагатися і готуватися.

- ХК «Кременчук» - переможець регулярного чемпіонату, і в плей-офф буде мати перевагу свого майданчика. Але ігри можуть пройти без глядачів. Що скажете з цього приводу?

- Це буде для нас великий мінус, та й взагалі не уявляю, як грати без наших уболівальників. Але, ліга повинна дотримуватися правил карантину, а ми сподіваємося, що ситуація з пандемією до вересня покращиться і зіграємо за підтримки трибун.

- Досить непросто складалися у «Кременчука» останні ігри в чемпіонаті проти «Білого Барса». Досить згадати останній поєдинок, коли кременчужани програвали по ходу матчу 1:3, але зуміли вирвати перемогу 4:3, а Ви закинули переможну шайбу. Ваша думка про майбутнього суперника?

- Хороша команда з п'ятіркою досвідчених хокеїстів, яка дуже гідно грала, особливо на фініші «регулярці». Але, нічого, будемо налаштовуватися і готуватися удруге на «Барсів».