Учасник Континентального Кубку-2021 від України визначиться у вересні

Українська хокейна ліга повідомила на своєму сайті, що команда-учасник Континентального Кубка-2021 від України визначиться у вересні 2020 року після завершення плей-офф УХЛ-Парі-Матч сезону-2019/20. Також, IIHF хоче змінити формат проведення Континентального кубка та терміни проведення чемпіонатів світу-2021.

 

У Міжнародній федерації хочуть прибрати з календаря вересневий раунд Континентального кубка і почати турнір в середині жовтня - базові дати 16 - 18 жовтня 2020 року. Далі - в листопаді - відбудуться ще чотири звичних міні-турніру за участю 16-ти клубів. Переможці кожної з чотирьох листопадових груп пройдуть в фінал, який попередньо призначений на 8 - 10 листопада 2021-го року.

Голосувати за дані пропозиції будуть на позачерговому Конгресі IIHF за допомогою відео-конференції 24-го червня.

Нагадаємо, що ХК «Кременчук» грав в півфіналі Континентального Кубка 2016, який проходив у французькому Руані. Переможець регулярного чемпіонату УХЛ-Парі-матч сезону-2019/20 1 вересня вдома почне півфінальну серію з «Білим Барсом».

Також, щоб уникнути складнощів в організації турнірів через наслідки пандемії COVID-19 в IIHF хочуть зрушити на два тижні старт чемпіонату світу в Елітному дивізіоні, який навесні 2021-го року візьмуть Білорусь і Латвія. Також посунути можуть і чемпіонати в дивізіоні IA і IB. В останньому, нагадаємо, виступає національна збірна України.

Подібні заходи будуть прийняті в зв'язку з очікуванням того, що багато національних чемпіонатів після виходу країн з карантину будуть стартувати пізніше звичних дат.

«Ми повинні постаратися адаптувати наше розклад таким чином, щоб дати європейським лігам і командам більше часу для комфортного закінчення клубного сезону» - сказав президент IIHF Рене Фазель.

На даний момент для ЧС-2021 у Вищому дивізіоні пропонуються дати 21 травня - 6 червня 2021 року.

«Незрозуміло чи зможемо ми грати в грудні, коли мають відбутися молодіжні чемпіонати світу» - додав Фазель, повідомляє XSPORT.

Фото IIHF