Відкритий Кубок Кременчука 2020 року не відбудеться

Карантин через пандемію коронавіруса, і жорсткий графік підготовки ХК «Кременчук» до плей-оф, не дозволить в 2020 році провести Відкритий Кубок Кременчука.

 

Тарас Захарченко (директор ХК «Кременчук»): «Цього літа команди УХЛ через карантин почали підготовку пізніше звичайного, а на початку вересня відбудуться стартові матчі плей-оф чемпіонату УХЛ-Парі-Матч. У 2019 році Кубок Кременчука проходив на арені «Айсберг» в останні дні серпня, а в цьому році вже 1 вересня наша команда зіграє в півфіналі плей-офф з «Білим Барсом», тоді як минулого року регулярний чемпіонат стартував 14 вересня.

На початку 20-х числах серпня наша команда вирушить грати на Кубок Донбасу-2020 (25-27 серпня), де зіграють найсильніші клуби УХЛ. Льодову підготовку кременчуцька команда почне 3 серпня і на тренування команди залишиться не так багато часу, тому провести турнір у серпні в Кременчуці неможливо. Та й уболівальників на спортивні змагання через карантин на трибуни поки не пускають, тому було прийнято рішення в 2020 році Кубок Кременчука не проводити».

Kremenchuk Open Cup - хокейний турнір, який проводиться в м. Кременчук. Переможцем Кубку Кременчука в 2015, 2016 і 2019 роках ставав ХК «Кременчук». У 2017 і 2018 роках турнір не проводився через реконструкцію СК «Айсберг».