У Кременчуці в СК «Айсберг» завершився хокейний табір Lemberg hockey camp

85 юних хокеїстів з Кременчука та всієї України займалися чотири тижні з 1 по 28 липня в спорткомплексі «Айсберг» у хокейному таборі Lemberg hockey camp.

 

Гравці віком з 2001 по 2014 рік під керівництвом головного тренера заходу Олега Маюка були поділені на групи, які по черзі займалися на льодовій арені, тренажерному залі та стадіоні. Цікаво, що у ролі тренера себе спробував 18-річний нападник ХК «Кременчук» Гліб Варава, який першим з вихованців кременчуцького хокею зіграв в УХЛ, та став разом з професійною командою переможцем регулярного чемпіонату-2019/20.

Lemberg hockey camp в Кременчуці проводився вперше, а до цього шість разів проходив у Вінниці та Калуші.

Юні хокеїсти займалися під керівництвом наступного тренерського штабу:

Головний тренер Маюк Олег Миколайович

Тренер Муль Віталій Володимирович

Тренер Кобіков Артем Олександрович

Тренер Дворнік Микола Володимирович

Тренер Варава Гліб Сергійович

Тренер воротарів Писаренко Сергій Сергійович

По завершені хокейного табору юним хокеїстам видали дипломи про проходження зборів Lemberg hockey camp. Взавтра дивитися більше фото та читайте інтерв’ю з головним тренером заходу Олегом Маюком.

Нагадаємо: вісім кременчуцьких хокейних команд зіграють у всеукраїнських змаганнях в сезоні-2020/21, що є новим рекордом для нашого міста.

Професійна команда «Кременчук» розпочне свої збори 1 серпня, 25-27 серпня зіграє на Кубку Донбасу-2020, а 1 вересня вийде на лід арени «Айсберг» у першому півфінальному матчі плей-оф УХЛ-Парі-Матч проти «Білого Барсу».