ХК «Кременчук» – володар відкритого Кубку Черкас!

16 березня 2019 року. Черкаси. Льодова ковзанка «Слайз» (КП «Центральний стадіон»)

Відкритий Кубок Черкас із хокею з шайбою серед аматорів:

Півфінальний матч №1. ХК «Черкаси» – ХК «Шторм» Кременчук 4:2

Півфінальний матч №2. ХК «Кременчук» – «Білі Ведмеді» Київ 6:2

Матч за 3 місце. ХК «Шторм» Кременчук – «Білі Ведмеді» Київ 6:2

Фінальна гра. ХК «Черкаси» – ХК «Кременчук» 3:5

Фінальний поєдинок пройшов на переповненій льодовій ковзанці «Слайз» (КП «Центральний стадіон»). Численні глядачі із захватом спостерігали за чоловічою боротьбою на хокейному майданчику.

Перший тайм пройшов за переваги гостей. Втім, черкащанам у другому періоді вдалося вирівняти хід поєдинку – забитими шайбами відзначилися Олександр Гусейнов та Ігор Феоктістов, а голкіпер ХК «Черкаси» Святослав Дорошенко творив дива у «рамці», раз по раз рятуючи свою команду.

На початку третьої частини гри Андрій Клюшнєв виводить господарів турніру вперед – 3:2. Але тут закинув переломну шайбу президент ХК "Кременчук" Сергій Мазур, а потім кременчуцькій команді вдалося дотиснути свого опонента! Перемога 5:3! Кубок Черкас відпривився до Кременчука!

Після фінального свистка вболівальники овацією проводжали із майданчика хокеїстів ХК «Черкаси» та ХК "Кременчук". Переможцями стали: Корниенко, Мазур, Дзюба, Христич, Селютин, Шаповал, Фролов, Варава, Ярошенко, Нагирняк, Яцуха, Десятников. Головний треер - Кириленко.

Додамо, що брозові нагороди вибороли хоккейсти кременчуцького "Шторму", які виграли у ХК «Білі Ведмеді» (Київ) 6:2.