Андрій Денискін: «Шкодую, тому що я не расист»

Нападник «Кременчука» Андрій Денискін в інтерв'ю прес-службі УХЛ розповів про те, що трапилося на майданчику під час матчу з «Донбасом»:

- Розкажи зі свого боку, що сталося під час матчу з «Донбасом»?

- Стався напад на воротаря, я заступився і зав'язалася бійка, по ходу якої мене сильно образили словесно з боку. На емоціях після бійки я і зробив цей негарний жест, але в той момент я навіть не мав ніяких расистських намірів.

Тільки після усвідомив, що міг образити Джейла своїм необдуманим дією. Тому ще раз хочу висловити свої вибачення перед ним. Я поважаю всіх людей незалежно від їх расової чи національної приналежності.

Дуже шкодую про те, що сталося, так як ставлюся до всіх людей однаково.

- Як думаєш, ту ситуацію можна було вирішити по-іншому?

- Так, можна було промовчати або поштовхатися. Природно, все в рамках хокейних правил.

- Після матчу ти в своєму Instagram ти опублікував вибачення, але після твій профіль був видалений. Після цього поста громадськість не втихала?

- Я не збирався закривати профіль і був готовий вислухати громадську думку. Але як тільки це переросло в загрози - так само з расистським підтекстом і буллінг до близьких мені людей - виходу більше не було. Керівництво клубу разом зі мною прийняло рішення закрити сторінку.

- Як відреагували після матчу в команді?

- Команда не підтримує расизм. Знаючи мене і відсутність моїх коментарів з цього приводу будь-коли, всі погодилися, що це були необдумані емоції без глибокого підтексту.

Також керівництво команди зробило штрафні санкції до мене, з якими я повністю згоден.

- Зараз виходить тільки чекати рішення дисціплінарних органів?

- Так, зараз чекаю рішення дисциплінарного комітету.

- Можливо залишилося ще щось, що ти б хотів сказати?

- Шкодую, тому що я не расист. Це емоції, які я не дотримав, адже часом ми самі не розуміємо, що робимо в стані афекту. Звичайно, хотів би подякувати тим людям, які мене підтримують в таку важку для мене хвилину.