Олег Шафаренко: «З такими суперниками як «Кременчук» треба грати всі 60 хвилин»

Матч проти “Кременчука” Олег Шафаренко назвав найгіршим за час своєї роботи на чолі наставника “Сокола”. Ось післяматчевий коментар тренера киян:

- Що трапилося з командою в третьому періоді після 2:0 і всього чотирьох кидків по воротах Оґанджаняна у перших двох?

- Думаю, самовпевненість і велика кількість вилучень, після яких гра пішла не на нашу користь. За таких обставин шайби у наші ворота були лише питанням часу.

- Найцікавіше, що майже всі вилучення були з числа тих, яких можна було уникнути — за затримку гри, симуляцію, порушення чисельного складу. Команда занервувала?

- Не те що занервувала. Просто в таких матчах треба виглядати трохи солідніше. Особливо це стосується тих людей, від яких очікуєш вдалої гри.

- До цього матчу “Сокіл” виграв у “Кременчука” шість матчів поспіль. Можливо, це в купі з переконливими першим і другим періодами вплинуло на налаштування хокеїстів?

- Налаштування було таким, як потрібно. Гравці розуміли, проти кого грають. Це хокей, у ньому трапляються прикрі поразки. Але це не кінець світу. В нас ще буде час виправитися.

- Втома, накопичена у зв’язку зі щільним ігровим графіком, стала причиною невдачі?

- Ми не шукаємо виправдань. “Кременчук” — сильна команда. З ними треба грати всі 60 хвилин від свистка до свистка. Те, як ми діяли в заключному періоді — неприпустимо. Суперникам — респект, з перемогою. А для нас такі матчі теж корисні. Зробимо з них висновки. Чемпіонат довгий.

- Не шкодуєте, що відпустили Дениса Гончаренка, Михайла Сімчука і Данила Коржилецького зіграти в суботу-неділю матчі Молодіжної ліги проти “Білого Барса”?

- Ні, нехай грають. Молодим взагалі треба грати багато. Коржилецький на певний час випав за станом здоров’я. Зараз він відновлює кондиції. Сімчук провів три гри поспіль. Він теж до того випадав через травму плеча. Гончаренко взагалі недільний поєдинок пропускав, бо отримав матч-штраф. Проти “Кременчука” Денис зіграв непогано, забив гарну шайбу. Справа не в стані молодих гравців.

- Досвідчені виконавці, такі як Андрій Міхнов, Віктор Андрущенко, Михайло Рибалко, Дмитро Німенко грають багато і в усіх матчах. Не розглядаєте варіанту, щоб дати їм перепочити. Скажімо, в наступному матчі проти “Дніпра”?

У цих хлопців завжди є сили, вони завжди готові грати.

ХК "Сокіл"