Ігор Шаманський: «Воротар Михайло Шевчук нас сьогодні врятував»

Головний тренер "Харківських Берсеків" Ігор Шаманський про поразку 3:4Б від "Кременчука":

- Приємне відчуття, адже набрали з одним із лідерів чемпіона один бал, бо ми не розраховували на такий результат. Довго не грали, мало тренувалися, але пацани вийшли, увімкнули характер. Перед грою сказали, щоб грали чіпко та щільно. Бо нам грати у такому стані, у неоптимальному складі, з такою командою, як «Кременчук», інакше неможливо. Виконали установку, завдання, спасибі хлопцям за характер та бійцівські якості, за бажання та волю до перемоги.

- Ваша команда вже на початку програвала 0:2, що сталося?

- На старті «Кременчук» приголомшив нас, хоча це було зрозуміло та очікувано. Але ми не думали, що пропустимо швидкі дві шайби. Гравців багато у нас нових, розгубилися, але згодом молодці, зібралися. Можливо і «Кременчук» десь заспокоївся, і ми увійшли в тонус, ігровий ритм, і надалі потихеньку почали чіплятися за результат. Зрозуміло, що ініціативою володів «Кременчук», але ми десь вирівняли гру та добре оборонялися. Гра забувається – рахунок залишається, тому ми задоволені сьогодні.

- Кого виділили сьогодні у своїй команді?

– Однозначно вся команда билася на рівних, але воротар Михайло Шевчук нас сьогодні врятував. Він давно не грав, йому випав шанс і він ним скористався. Я дуже радий за нього – у нас гарний воротар.

- Що не вистачило Вам у серії булітів?

- Майстерності. У хокеїстів «Кременчука» таки майстерність вища, у нас деякі вперше били буліти. Може і втома вже десь далася взнаки, та й це лотерея в чомусь. Кременчужани у цьому компоненті були сьогодні сильнішими.