Відбулося перше засідання Президентської оперативної групи Міжнародної федерації

Минулого тижня відбулося перше засідання Президентської оперативної групи – клубів, ліг та національних асоціацій-членів.

Це був старт для однієї з груп президентської оперативної групи, які були оголошені після обрання Люка Тардіфа новим президентом IIHF, щоб зосередитися на темах, що не входять до повноважень різних комітетів.

У зустрічі взяли участь 50 учасників, які приєдналися за допомогою відеоконференції або на місці в Цюріху. Клуби були представлені через Альянс європейських хокейних клубів (EHC), провідні національні ліги континенту через Hockey Europe та Лігу чемпіонів з хокею, IIHF через кількох членів Ради IIHF та Генерального секретаря. Кілька національних асоціацій-членів з провідних європейських хокейних країн також надіслали делегатів на зустріч.

«Ми хочемо більше спілкування, кращого обміну, передачі знань і тіснішої співпраці між групами», - сказав президент IIHF Люк Тардіф, який відкрив зустріч і пояснив нову структуру комітетів і робочих груп.

Учасники розповіли про мету, очікування, цілі, права, зобов’язання та розвиток.

Серед тем були міжнародний календар, суддівство за новим Єдиним зводом правил, програма обміну суддів, а також майбутні зимові Олімпійські ігри.

Учасники отримували оновлену інформацію щодо протоколів через Посібники зимових Олімпійських ігор 2022 року, страхування, координацію тестування гравців із затвердженими приміщеннями та рейсами.

Ще однією важливою темою для зацікавлених сторін був міжнародний календар. На даний момент є домовленість щодо календаря до 2025 року, і одним із головних завдань групи буде спільна робота над побудовою календаря на сезон 2025/2026 та наступні роки.

Однією з цілей зустрічі було сформувати конкретні робочі групи, назвавши членів із різних зацікавлених сторін.

Клуби і лігу представлятимуть Йорген Ліндгрен, Марк Луті, Пітер Занер, а четвертого представника буде визначено пізніше. Національні асоціації-члени представлятимуть Енді Френч, Андерс Ларссон, Матті Нурмінен та Ларс Вайбель, а ІІХФ – Люк Тардіф, який очолює групу, старший віце-президент Петр Бріза та регіональний віце-президент Хенрік Бах Нільсен.

Тардіф, як і учасники з інших організацій, залишив зал засідань у гарній атмосфері та впевненості в майбутніх результатах.

«Всі залишилися задоволені. Був позитивний настрій, і всі повернулися додому з хорошими почуттями. Усі учасники знають, що це буде непросто, але всі розуміють важливість цієї оперативної групи і готові внести свій внесок», – сказав Тардіф.

Новостворена група знову зустрінеться у другій половині березня, повідомляє сайт Міжнародної федерації.