IIHF проведе у лютому анонімне опитування серед вболівальників, гравців, клубів, ліг та федерацій

Міжнародна федерація хокею на льоду (IIHF) ініціювала розробку нового стратегічного плану світового хокею.

"Нам потрібен внесок кожного. Ця стратегія стане основою нашого майбутнього. Основою для того, щоб зробити наш вид спорту і нашу організацію сильнішими, ніж будь-коли. Відповідь на опитування - це перший крок до того, щоб зробити свій внесок у це майбутнє. Що може бути краще, ніж коли увага всього світу звернена на нас під час Зимових Олімпійських ігор-2022, нагадати про цінність нашого виду спорту та подумати про наші пріоритети на майбутнє?”, - закликає президент IIHF Люк Тардіф.

Зацікавленим сторонам у всьому світі, включаючи представників усіх національних федерацій, клубів, ліг та гравців, буде запропоновано зробити свій внесок в онлайн-опитування, отримане електронною поштою. У вболівальників також буде можливість поділитися своїми ідеями – за допомогою відкритого опитування на сайті IIHF.com.

У листопаді минулого року на своєму першому засіданні Ради федерації нове керівництво зобов'язалося розробити Стратегічний план на 2022-2026 роки. Стратегія об'єднає світову хокейну спільноту, концепція та її подальша реалізація дадуть можливість IIHF, усім її членам та зацікавленим сторонам спільно зосередитись на тому, що важливо для розвитку спорту.

Анонімне онлайн-опитування проходитиме протягом усього лютого. Результати опитування будуть представлені на щорічному конгресі IIHF у травні 2022 року, повідомліє сайт Міжнародної федерації.